Jdi na obsah Jdi na menu

Infrasauna

Kapacita až pěti osob řadí infrasaunu Marimex FAMILY 2001 XXL mezi největší nabízené sauny. Celá rodina si může vychutnat kouzlo této zdraví prospěšné aktivity. Kapacitě odpovídají také i rozměry. 
Nevšední design infrasauny doplňují dveře z tvrzeného zeleně tónovaného skla. Při výrobě infrasauny Marimex FAMILY 2001 XXL bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku. Součástí výbavy je ionizér, rádio/mp3 přehrávač a opěrky zad.
 
V infrasauně je rozmístěno dvanáct karbonových topidel. Ve srovnání s jinými typy karbonové zářiče tvoří tenké pásy, které vyvinou povrchovou teplotu 70 - 170 stupňů Celsia. Karbonové zářiče dosáhnou maximální teploty pomaleji, naproti tomu mají delší životnost. Tento typ zářičů prohřeje lidské tělo rovnoměrně a do hloubky.
 
Pravidelné používání infrasaun pozitivně ovlivňuje lidské zdraví. Saunování snižuje bolest, omezuje ztuhlost kloubů, zvyšuje prokrvení a působí protizánětlivě. V neposlední řadě navozuje psychickou pohodu, snižuje svalový spasmus a posiluje kardiovasklulární kondici. Infrasaunu je možné používat i v případech, kde zdravotní stav nedovoluje použití klasické sauny. Samotné saunování navozuje příjemný pocit pohody, uvolnění a relaxace. Infrasauny jsou natolik bezpečné, že se jejich technologie používá i v dětských inkubátorech. 
 

1000_1.jpg

lidi.jpg